Teatras vaikams „Pradžia“ – vienija įvairias menines iniciatyvas, kuriančias vaikams. Čia darbus žiūrovams pristato įvairios kūrybinės komandos, nepriklausomi teatrai ir individualūs kūrėjai. Spektakliuose ypatingas dėmesys skiriamas vaiko raidos etapus atitinkančiam tikslingam turiniui. Teatre užtikrinama patogi aplinka vaikams. Aktoriai, naudodami įvairias teatrines priemones, vaiko pasaulį pildo naujomis patirtimis. Teatre vyksta spektakliai ir koncertai šeimoms, darbo dienomis – edukacinės teatro programos kūdikiams ir būrelis vaikams. Mes veikiame kaip menų centras ir suteikiame infrastruktūrą kuriantiems.

Prodiusavimas ir vadyba

Šis modelis tinka iniciatyvoms, kurios neturi savo biudžeto ir vadybos. Tokiu atveju, galite kreiptis į mus, pristatyti savo idėją ir, jeigu mes ją atrenkame, suteikiame sąlygas kurti, užsiimame visa pastatymo vadyba, surandame reikiamus partnerius, finansuojame pastatymą ir spektaklių atlikimus. Įtraukiame darbą į repertuarą. Spektaklio teisės priklauso „Pradžiai“.

Rezidencija

Tinka jau egzistuojantiems teatrams, trupėms ar kūrybinėms komandoms, kurios ieško „namų“. „Pradžia“ nedalyvauja spektaklių kūrybiniame ir pastatymo procese, bet sukurtus darbus įtraukia į repertuarą ir viešina, pardavinėja bilietus, prižiūri rekvizitą ir kostiumus, atsiskaito su aktoriais, Latga, techninikais ir pan. Rezidentui nereikia nuomotis salės spektaklio parodymams, organizuoti aptarnaujančių darbuotojų ir pan. Spektaklio teisės priklauso rezidentams. Rezidentas gauna 2% nuo spektaklio pajamų.

Salės nuoma

Tinka trupėms ar organizacijoms, kurios ieško galimybių pristatyti savo darbus žiūrovams. Salė nuomojama nuo 14 val. iki 22 val. komerciniams renginiams. Per tą laiką organizatorius turi ir suruošti salę ir sceną savo renginiui, ir sutvarkyti. Viso pusdienio kaina – 150 Eur. Šios sąlygos yra taikomos tik vaikams skirtų renginių organizatoriams. Dėl filmavimų, dirbtuvių, įmonių it kt. renginių, reikia kreiptis individualiai.© 2016–2024 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.