• Spektaklis „Manuliukai“ 40 min.

  Spektaklis 6-36 mėnesių vaikams

  Ten aukštai aukštai, ant minkštų debesų, yra nuostabi sapnų šalis. Toje šalyje gyvena Ma ir Nu. Spalvoti, gražūs linksmi žmogeliukai – Manuliukai. Jie labai daug pluša, nes kiekvieną dieną vaikams siunčia gražius spalvotus sapnus. Ruošdamiesi darbui Ma ir Nu atsiveža didžiulį vežimą, o čia… Kas gi jų vežimaityje miega? Koks jis keistas: nespalvotas ir jo vardas Liu. Liu, ar tu moki kurti sapnus? Jis nieko nesupranta. Jis net vaikščioti nemoka… Oi, kiek gražaus darbelio laukia Ma ir Nu! Na, pabandyk, Liu! Kelionė prasidėjo.
  „Manuliukai“ – tai judesio, muzikos ir spalvų spektaklis 6-36 mėn. vaikams. Spektaklio kūrėjos, naudodamos gestų kalbos principus girdintiems kūdikiams ir mažiems vaikams, siekia mažyliams padėti prisijaukinti emocijas per jų ryšį su spalvomis. Moksliškai įrodyta, kad gestų kalba padeda išvengti nesusipratimų ir efektyviau bendrauti, kol vaikas dar nekalba.
  „Manuliukų“ idėjos autorė ir režisierė Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva sako: „Noriu padėti vaikams greičiau suprasti šį sudėtingą pasaulį. Tegul jis prasideda nuo spalvų, judesių ir garsų. Tegul jis būna spalvotas ir jausmingas. Noriu, kad bent 40 minučių mamos atsipalaiduotų arba pamatytų savo vaikelį kitokį.“

  Atkreipiame dėmesį: spektaklis yra "žiūrimasis". Jo metu vaikai turi likti žiūrovų auditorijoje, scenoje veikia tik aktoriai.

  Spektaklis sukurtas ir pristatytas Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre 2019 m. gruodžio 1 d. O nuo 2022 m. gruodžio bus adaptuotas ir rodomas teatre vaikams „Pradžia“.

 • Datos ir bilietai

  Šiuo metu spektaklio datos nenumatytos

  Režisierė – Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

  Idėjos autorė Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva

  Scenografas ir kostiumų dailininkas Antanas Dubra

  Kompozitorė Zita Bružaitė

  Judesio meistrė Greta Grinevičiūtė

  Šviesų dailininkas Donatas Šimonis

  MA Ilona Kvietkutė

  NU Gintarė Latvėnaitė-Glušajeva / Ramunė Degutytė

  LIU Božena Aleksandrovič

© 2016–2024 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.