• Spektaklis „Meškis ir žąsis“ 35 min.

  3-8 m. vaikams

  Meškis ir žąsis – labai skirtingi bičiuliai, kurių skirtumai nė kiek netrukdo drauge krėsti išdaigas, patirti smagiausius nuotykius ir pažinti pasaulį.

  Žaismingą kasdienybę sujaukia žiema, mat žąsiai ateina laikas skristi į šiltus kraštus. Kad ir kaip besistengtų, meškiui nepavyksta plasnoti kartu, o paleisti geriausią bičiulį į ilgą kelionę – nelengva užduotis. Tačiau ar tikrai išsiskyrimas turi būti liūdnas? „Meškis ir žąsis“ patvirtina – draugystė gali nugalėti atstumą, o su pasiilgtu draugu žaidimai ir linksmybės teikia dar daugiau džiaugsmo.

  Spektaklis kupinas klounados elementų, stebinančių triukų, sąmojo ir švelnios nostalgijos. Su žiūrovais aktoriai bendrauja be ketvirtos sienos, o smagios situacijos leidžia apie svarbias ir ne visuomet patogias temas kalbėti šviesiai bei žaismingai.

  Apie ką kalbėsime?

  – Apie mūsų skirtumus.

  Kiekvienas iš mūsų esame vienintelis ir nepakartojamas – kad draugautum su kitu, turi priimti jo kitoniškumą. Kaip draugauti nesitikint, kad bičiulis bus toks, koks esu pats? Spektaklis paskatins nebijoti vieni kitų skirtumų ir atrasti, kaip šauniai patys skirtingiausi draugai papildo vienas kitą.

  – Apie išsiskyrimą.

  Žingsnis iš darželio į mokyklą, mokyklos keitimas, persikraustymas ir kitos aplinkybės, dėl kurių tenka atsisveikinti su draugais ar artimaisiais – didelis pokytis kiekvieno vaiko gyvenime. Apie emocijas, kurias išgyvename išsiskirdami, „Meškis ir žąsis“ kalba šviesiai ir optimistiškai, primenant, kad draugystė būnant atskirai niekur nepradingsta, o išskridę mylimi žmonės sugrįžta su dar daugiau džiaugsmo. 

  Ką veiksime?

  – Nusiausime batus. Pasiruoškite savo mylimiausias kojines – teatre „Pradžia“ batai pasilieka už salės ribų.

  – Juoksimės, plosime, o jei norėsime – verksime, tačiau netrukdysime kitiems mėgautis spektakliu šnekučiuosimės ir įspūdžiais dalinsimės jam pasibaigus.

  – Fotografuosimės ir filmuosimės ne spektaklio metu, o jam pasibaigus. Po spektaklio visus mažuosius ir jų tėvelius kviečiame drąsiai pabendrauti bei įsiamžinti su aktoriais.

 • Datos ir bilietai

  2024-09-22 — 10:00 Pirkti bilietą 2024-09-22 — 11:30 Pirkti bilietą

  Režisierius: Žilvinas Beniušis

  Vaidina: Karolis Norvilas ir Šarūnas Gedvilas arba Lukas Auksoraitis

  Kostiumai: Justė Kondratė

  Prodiuseris: teatras vaikams „Pradžia“

  Spektaklis pastatytas pagal Nadios Kovaliovos knygą „Meškis ir žąsis“. (c) Nieko rimto.

© 2016–2024 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.