• Spektaklis „Miške“ 35 min.

  18 mėn. - 3 m. vaikams

  Vėjų teatras kviečia žaisti MIŠKE.

  Kada tik užklystum į mišką - ryte, dieną, vakare ar naktį - pamatysi jį vis kitokį, jis nuolat kinta auga, dovanoja naujas patirtis ir atradimus. Miške tiek daug įrankių naujiems ir netikėtiems žaidimams - reikia tik pamatyti, išgirsti, pajausti. Nauji atradimai ir pažintys visai greta. Miške gali mokytis, žaisti, tapti kūrėju ir atradėju. Jeigu tik įsižiūrėsime ir įsiklausysime - nustebsime nuo medžių didybės ir suvirpėsime nuo žiedų trapumo. Miške visa kas gyva kviečia pažinti, pamilti ir saugoti.

  Spektaklis kviečia atrasti, žaisti, sukurti savo mišką. Pirmojoje spektaklio dalyje aktorės Saulė ir Gabrielė pasakoja dviejų sesių - Aušrinės ir Vakarės istoriją. Pradėdamos nuo ryto ir pirmų saulės spindulių, kartu su žiūrovais keliauja laiku per visą dieną miške, kol galiausiai visą dviejų sesių sukurtą mišką užkloja naktis. Spektaklyje vaikai galės patys paliesti, pasirinkti miško gėrybių, atpažinti įvairius gyvūnus, paukščius, taip pat išgirs ne vieną lietuvių liaudies dainą ir galės patys įsijungti į muzikinį miško orkestrą.  Antroji spektaklio dalis skirta laisvam ieškojimui ir žaidimui.

  Spektaklyje aprėpiami visi žiūrovų pojūčiai, skatinama stebėti, įsiklausyti, paliesti, užuosti.

  Kūrybinė komada kurdama spektaklį ne vieną repeticiją praleido klaidžiodami miškais, įsiklausydami į miško garsus, stebėdami vabalus - savo atradimus jie perkelia į teatro sceną. Vėjų teatras kviečia susitikti teatre ir ragina ieškojimus pratęsti nuostabiuose apylinkų miškuose ir pažintiniuose takuose.

 • Datos ir bilietai

  2023-10-28 — 10:00 Pirkti bilietą 2023-10-28 — 11:30 Pirkti bilietą 2023-11-25 — 10:00 Pirkti bilietą 2023-11-25 — 11:30 Pirkti bilietą 2023-12-09 — 10:00 Pirkti bilietą 2023-12-09 — 11:30 Pirkti bilietą

  Režisierė - Eglė Kižaitė

  Aktorės - Miglė Navasaitytė/Gabrielė Ladygaitė, Saulė Sakalauskaitė

  Kompozitorius - Pijus Narijauskas, naudojami M.K.Čiurlionio muzikinės poemos “Miške” motyvai

  Scenografija ir kostiumai - Šarūnė Pečiukonytė

  Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba

© 2016–2023 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.