• Kupolė graži. Edukacinė programa 6-36 mėn. vaikams

  Ankstyvojo ugdymo programa lietuvių liaudies pagrindu

  Edukacinę programą pradėsime nuo 2022 m. sausio mėnesio.

  Lietuvių liaudies kūryboje aiškiai užfiksuotas pasaulio cikliškumas. Matydami atsikartojančius motyvus praeities giesmėse daug paprasčiau ir net ramiau galime vertinti savo šiandienos realybę. Jų aptarimas (išdainavimas, išklausymas, išgrojimas) šiandien suaugusį veikia tarsi meditacija ar net psichologinė analizė. O mažas vaikas, girdėdamas gamtos ir žmogaus gyvenimo ciklus užfiksuotus atsikartojančiuose rimuose, dainų skambesyje, daug greičiau ir paprasčiau įsisavina pasaulio sandarą.

  Aktorė ir muzikantė Greta Šepliakovaitė paruošė ankstyvojo ugdymo programą „Kupolė graži“, kuri kupina interakcijos su vaikais, bet tuo pačiu edukuos ir vaiką lydintį suaugusįjį. Etnografija aktyviai besidominti dainininkė atrinko ir pati aranžavo lietuvių liaudies kūrinius, pritaikė žaidimus taip, kad šių deriniai atitiktų 4 metų laikus.

  Mes žinome, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai atkartoja viską, ką daro tėvai, todėl būtent jie yra geriausi savo vaikų mokytojai. Edukatorius grupėje gali būti tik vedlys.

  Užsiėmimas truks 45 min. Kiekvieną užsiėmimą sudarys ta pati struktūra, kad vaikas jaustųsi saugiai, atpažintų, keisis tik temos ir kūriniai. Užsiėmimą sudarys sakytinė (pasakojamoji, smulkioji tautosaka), muzikinė (dainuojamoji, instrumentinė), šokamasis ir žaidybinis folkloras, teatrinės inscenizacijos.

  Rekomenduojame lankyti užsiėmimus nuolat, pasirenkant bilietą tuo pačiu metu kas savaitę. Vieno užsiėmimo bilietas kainuoja 12 eurų ir yra skirtas vaikui ir lydinčiajam suaugusiui, t.y. dviems asmenims. Jeigu dalyvauja du tėvai ir vaikas, arba suaugęs su dviem vaikais, reikės prieš užsiėmimą primokėti 6 Eur.

  Bilietai į renginį galioja konkrečiai datai ir yra negrąžinami ir nekeičiami.

  – Vyresni nei 6 m. žiūrovai įleidžiami tik dėvintys apsaugines veido kaukes arba apsaugines veido priemones. Vaikams iki 6 m. jų dėvėti nereikia.– Renginyje negali dalyvauti asmenys, kuriems pasireiškia ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomai (karščiavimas, kosulys, dusulys).– Visi renginio dalyviai privalo laikytis asmens higienos – rankų higiena, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketas ir k.t.

  Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Vilniaus miesto savivaldybė.

 • Datos ir bilietai

  Šiuo metu renginio datos nenumatytos

© 2016–2021 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė