• Teatro stovykla 6-10 metų vaikams

  Liepos 10-14 dienomis

  Kviečiame į teatro stovyklą įspūdžių kupinai savaitei - supažindinsime vaikus su teatro kūrimo užkulisiais. Stovyklos eigoje tyrinėsime teatrinės raiškos priemones: judesį, muziką, scenos kalbą, šešėlių ir lėlių bei kitų objektų panaudojimą, scenografijos kūrimo būdus ir prasmingumą. Susipažinsime su spektaklio pastatymo etapais, įkvėpimo ieškosime knygose ir lauko žaidimuose.

  Stovyklos programą kuria ir įgyvendina teatro režisierė ir teatro mokytoja Eglė Kižaitė, bei aktorė Judita Zareckaitė – Seliutienė. Šių kūrėjų tandemas 2023 m. žiemą žiūrovams pristatė spektaklį vaikams „Dingęs kompasas“, darbą skirtą 6-10 m. amžiaus vaikams. Spektaklyje nagrinėjama žmogaus emocijų tema yra puikiai atpažįstama, bet itin aktuali pradinių klasių moksleiviams. „Spektaklis kurtas galvojant apie vaikus, kurie dar tik pradeda ar jau pirmuosius metus eina į mokyklą. Tai vaikai, kurių socialinis kontekstas, pareigos, gyvenimo būdas visiškai pasikeičia, atsiveria aibė naujų patirčių.“, – teigia E. Kižaitė. Teatro stovykloje emocijų tema bus plėtojama pasitelkiant ne tik teatro plačiaja prasme, bet ir konkretaus spektaklio „Dingęs kompasas“ kūrimo priemones, vaikai galės susipažinti su spektaklio kūrimo procesu, patys išbandyti technikas, kuriomis kūrėjos paruošė šį darbą.

  Susipažinę su teatrinėmis išraiškos priemonėmis, mokytojų padedami, vaikai ruoš ir įgyvendins savo individualią ar grupinę kūrybinę idėją.

 • Dalyvių amžius 6-10 m.
 • Stovyklos data: Liepos 10-14 dienomis
 • Stovyklos kaina: 210 Eur
 • Negrąžinamas registracijos užstatas - 30 Eur. Sumokėti iki birželio 15 d.
 • Maksimalus dalyvių skaičius - 20 vaikų.

Bendras dienos ritmas:

8:30-9:00 Renkamės

9:00-11:00 Kūrybinės veiklos salėje arba lauke

11:00-11:30 Užkandžiams vaisiai

11:30-13:00 Kūrybinės veiklos

13:00-14:00 Pietūs kavinėje Nykštukas

14:00-15:00 Laisvas ramybės metas. Knygos, pokalbiai.

15:00-17:00 Kūrybinės veiklos salėje arba lauke.

17:00-18:00 Laukiame tėvelių

Eglė Kižaitė teatro režisūrą studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir jau šešerius metus kuria patiems jauniausiems žiūrovams. 2017 m. įsteigusi „Vėjų teatrą“ sukūrė daugybę spektaklių įvairaus amžiaus vaikams, buvo nominuota „Auksinio sceno kryžiaus“ apdovanojimui vaikų ir jaunimo teatro kategorijoje. Eglės sukurti spektakliai vaikams rodomi Kauno nacionaliniame dramos teatre, Šiaulių dramos teatre, Vilniaus Menų spaustuvėje ir teatre „Pradžia“. Režisierė taip pat dirba teatro mokytoja teatre vaikams „Pradžia“ ir Vilniaus ugdymo įstaigose.

Šiemet Eglė Kižaitė ir vėl nominuota Auksiniams scenos kryžiams už spektaklio "Pirk dramblį" režisūrą OKT.

Judita Zareckaitė-Seliutienė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijavo teatro aktorės profesiją. Vaidino režisieriaus Oskaro Koršunovo spektakliuose, kūrė vaidmenis Lietuvos Nacionaliniame dramos teatre, Gyčio Ivanausko teatre. Susidomėjusi kūno valdymo ir atpalaidavimo technikomis, žinias gilino Jungtinėje Karalystėje. Judita taip pat aktyviai domisi vaikų psichologija. „Šiandien vis dar nematau įdomesnės veiklos nei teatras ir svarbesnio objekto, nei vaikai,“ – teigia Judita.

© 2016–2023 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.