• Teatro studija

  Teatro būrelis 4-9 m. vaikams Ogmios mieste

  Registruokite vaiką į teatro būrelį!

  Teatro užsiėmimuose išlaisvinamas vaiko kūrybiškumas ir suteikiama saugi erdvė ir sąlygos išbandyti kilusias idėjas. Kai šiandien tiek daug dėmesio skiriama individualumui ir asmeniniams laimėjimams, teatro scenoje mes mokomės dirbti komandoje, išgirsti ir pajausti kitą, reaguoti ir kartu kurti vieningą rezultatą. Čia mezgame draugystes skaitydami pjeses ir vystydami vaidmenis. Vaikai lavina scenos judesį, kalbos ir emocijų raišką, emocijų diapazoną. Teatro studijos vadovė - režisierė Eglė Kižaitė.

  Užsiėmimų kaina:


  Lankant kartą per savaitę - 45 Eur/mėn.


  Lankant dukart per savaitę - 60 Eur/mėn.

  Pirmoji, bandomoji pamoka bus nemokama, jei nutarsite nelankyti. Po pirmosios pamokos, mokytoja informuos, kurie vaikai gali lankyti, o kuriems dar per anksti, pakviesime prisijungti kitąmet. Taip pat gali būti, kad bus pasiūlyta lankyti kitu laiku, nei registravotės, atsižvelgiant į vaiko gabumus ir grupės dinamiką.

  Registruokitės čia

  Užsiėmimai vyksta nuo 2022 m. rugsėjo 5 d. iki 2023 m. gegužės 31 d.

MOKĖJIMAS UŽ BŪRELĮ

Mokestis už būrelį atliekamas per Paysera Tickets sistemą (atsiųsime nuorodą) arba teatro kasoje.

PRALEIDIMAI IR KOMPENSACIJOS

Mokestis už būrelį turi būti sumokamas teatro kasoje arba pervedamas iki prasidedant kiekvienam mėnesiui. Mokinys negalės dalyvauti pamokoje, jei naujas mėnuo nėra apmokėtas. Užsiėmimai nevyks valstybinių švenčių metu, mėnesio mokestis nuo to nesikeičia. Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nes mokinio vieta vis tiek yra saugoma. Nusprendus nebelankyti, būtina įspėti prieš vieną kalendorinį mėnesį.

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS IR MOKSLEIVIŲ ATOSTOGOS

Užsiėmimai NEvyksta valstybės švenčių dienomis. Mėnesio mokestis nuo to nesikeičia.

Užsiėmimai VYKSTA per moksleivių atostogas.

NUOTOLINĖS PAMOKOS

Jei neformalus ugdymas būtų perkeltas į nuotolį, teatro studija užtikrintų kokybišką ir tikslinį laiką vaikams - spektaklių peržiūromis, ZOOM susitikimais ir individualiomis užduotimis. Mėnesio mokestis esant nuotoliniam ugdymui nesikeičia.

TEATRO BŪRELIO VADOVĖ

Eglė Kižaitė teatro režisūrą studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kartu su kolegomis įkūrė plataus meninio profilio sindikatą „Bad Rabbits“ ir 2012–2017 m. buvo jo narė, kūrė vaidmenis šio judėjimo pasirodymuose, režisavo spektaklius. Tačiau ilgainiui nusprendė atsidėti kūrybai pačiai jauniausiai publikai. 2017 m. Kižaitė įkūrė „Vėjų teatrą“, kuriame kuria spektaklius įvairaus amžiaus vaikams. Be to, nuo 2019 m. organizuoja vaikų ir jaunimo literatūros festivalį „Vaikų knygų sala“, yra jo meno vadovė. Režisierė buvo nominuota "Auksinio sceno kryžiaus" apdovanojimuose vaikų ir jaunimo teatro kategorijoje. Režisierės sukurti spektakliai vaikams šiuo metu yra rodomi Kauno nacionaliniame dramos teatre, Šiaulių dramos teatre, Vilniaus Menų spaustuvėje ir teatre "Pradžia".

© 2016–2023 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.