• Teatro studija

  Teatro būrelis vaikams nuo 4 m.

  Teatro užsiėmimuose išlaisvinamas vaiko kūrybiškumas ir suteikiama saugi erdvė ir sąlygos išbandyti kilusias idėjas. Kai šiandien tiek daug dėmesio skiriama individualumui ir asmeniniams laimėjimams, teatro scenoje mes mokomės dirbti komandoje, išgirsti ir pajausti kitą, reaguoti ir kartu kurti vieningą rezultatą. Čia mezgame draugystes skaitydami pjeses ir vystydami vaidmenis. Vaikai lavina scenos judesį, kalbos raišką, emocijų diapazoną. Užsiėmimus veda režisierė Eglė Kižaitė.

  PIRMADIENIAIS (30 Eur/mėn.)

  18:00 4-6 m. vaikai

  19:00 4-6 m. vaikai

  PIRMADIENIAIS IR TREČIADIENIAIS (50 Eur/mėn.)

  5-9 m. vaikai. 17 val. 00 min.

  Registruokitės el. paštu info@teatrasvaikams.lt

 • Datos ir bilietai

  Šiuo metu renginio datos nenumatytos

MOKĖJIMAS UŽ BŪRELĮ

Mokėjimų laukiame iki einamojo mėnesio 10 d. teatro kasoje arba pavedimu:

Všį teatras vaikams “Pradžia”

LT52 7044 0600 0808 0135

AB SEB Bankas

Mokėjimo nurodyme prašome įrašyti vaiko vardą ir pavardę

PRALEIDIMAI IR KOMPENSACIJOS

Teatras yra tęstinė kūrybinė veikla, kur einama į bendrą tikslą. Vaikui praleidus pamokas, pasistengsime, kad jis kokybiškai pasivytų grupę, įsilietų į bendras veiklas. Praleidus vieną ar kelis užsiėmimus jiė nėra perkeliami ar kaip kitaip kompensuojami. Praleidus daugiau nei pusę mėnesio užsiėmimų dėl ligos, kitą mėnesį mokama 50% mažesnė suma. Būtina pateikti gydytojo pažymą. Jei užsiėmimai nelankomi dėl asmeninių priežasčių, pvz. kelionių, mokama pilna viso mėnesio kaina. Jei vaikas nelankė visą praėjusį mėnesį, vis tiek mokama 50% mėnesio mokesčio.

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS IR MOKSLEIVIŲ ATOSTOGOS

Užsiėmimai nevyksta valstybės švenčių dienomis. Mėnesio mokestis nuo to nesikeičia.

NUOTOLINĖS PAMOKOS

Jei neformalus ugdymas būtų perkeltas į nuotolį, teatro studija užtikrintų kokybišką ir tikslinį laiką vaikams - spektaklių peržiūromis, ZOOM susitikimais ir individualiomis užduotimis. Mėnesio mokestis esant nuotoliniam ugdymui nesikeičia.

Eglė Kižaitė teatro režisūrą studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Kartu su kolegomis įkūrė plataus meninio profilio sindikatą „Bad Rabbits“ ir 2012–2017 m. buvo jo narė, kūrė vaidmenis šio judėjimo pasirodymuose, režisavo spektaklius. Tačiau ilgainiui nusprendė atsidėti kūrybai pačiai jauniausiai publikai. 2017 m. Kižaitė įkūrė „Vėjų teatrą“, kuriame kuria spektaklius įvairaus amžiaus vaikams. Be to, nuo 2019 m. organizuoja vaikų ir jaunimo literatūros festivalį „Vaikų knygų sala“, yra jo meno vadovė. Režisierė buvo nominuota "Auksinio sceno kryžiaus" apdovanojimuose vaikų ir jaunimo teatro kategorijoje.

© 2016–2022 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė