• Teatro būrelis 4-12 m. vaikams

  Kiekvieną pirmadienį

  Registruokite vaiką į teatro būrelį!

  Teatro užsiėmimuose išlaisvinamas vaiko kūrybiškumas ir suteikiama saugi erdvė ir sąlygos išbandyti kilusias idėjas. Kai šiandien tiek daug dėmesio skiriama individualumui ir asmeniniams laimėjimams, teatro scenoje mes mokomės dirbti komandoje, išgirsti ir pajausti kitą, reaguoti ir kartu kurti vieningą rezultatą. Čia mezgame draugystes skaitydami pjeses ir vystydami vaidmenis. Vaikai lavina scenos judesį, kalbos ir emocijų raišką, emocijų diapazoną. Teatro studijos mokytoja Gintarė Latvėnaitė.

  TVARKARAŠTIS IR AMŽIAUS GRUPĖS:

  Pirmadieniais

  16:00 8-12 m. amžiaus vaikai

  17:00 6-9 m. amžiaus vaikai

  18:00 4-6 m. amžiaus vaikai

  19:00 4-6 m. amžiaus vaikai

  Pamokos trukmė - 55 min.

  Užsiėmimų kaina: 45 Eur/mėn.

  Pirmoji, bandomoji pamoka bus nemokama, jei nutarsite nelankyti. Po pirmosios pamokos, mokytoja informuos, kurie vaikai gali lankyti, o kuriems dar per anksti, pakviesime prisijungti kitąmet. Taip pat gali būti, kad bus pasiūlyta lankyti kitu laiku, nei registravotės, atsižvelgiant į vaiko gabumus ir grupės dinamiką.

 • ATIDARYTA REGISTRACIJA NAUJAM SEZONUI! (2023/2024 m.)

MOKĖJIMAS UŽ BŪRELĮ

Mokestis už būrelį atliekamas per Paysera Tickets sistemą, kas mėnesį atsiųsime nuorodą el. paštu.

PRALEIDIMAI IR KOMPENSACIJOS

Mokestis už būrelį turi būti pervedamas iki prasidedant kiekvienam mėnesiui. Mokinys negalės dalyvauti pamokoje, jei naujas mėnuo nėra apmokėtas. Užsiėmimai nevyks valstybinių švenčių metu, mėnesio mokestis nuo to nesikeičia. Praleistos pamokos nėra kompensuojamos, nes mokinio vieta vis tiek yra saugoma. Nusprendus nebelankyti, būtina įspėti prieš vieną kalendorinį mėnesį.

VALSTYBINĖS ŠVENTĖS IR MOKSLEIVIŲ ATOSTOGOS

Užsiėmimai NEvyksta valstybės švenčių dienomis. Mėnesio mokestis nuo to nesikeičia.

Užsiėmimai VYKSTA per moksleivių atostogas.

Teatro būrelio mokytoja - aktorė Gintarė Latvėnaitė. Gintarė yra trijų vaikų mama, Vilniaus valstybinio mažojo teatro aktorė, sukūrusi dešimtis vaidmenų, už kuriuos buvo nominuota „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimuose. Ji taip pat režisavo spektaklį vaikams „Mano batai buvo du“ (VVMT) ir spektaklį kūdikiams „Manuliukai“ (VVMT ir teatras vaikams "Pradžia"). Gintarė daug metų dirbo teatro mokytoja su įvairaus amžiaus vaikais, aktyviai domisi vaikų psichologine raida ir teatro priemonių poveikiu kūdikių vystymuisi.

© 2016–2023 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.