• Užsiėmimai „Tarp debesų“ 5-24 mėn. kūdikiams

  Kiekvieną antradienio, trečiadienio ir ketvirtadienio rytą

  „Tarp debesų“ – tai aktorės, režisierės Gintarės Latvėnaitės sukurta ir atliekama teatro edukacijos programa skirta patiems mažiausiems, 5-24 mėn. kūdikiams. „Tai tarsi kūrybinės dirbtuvės, kurių metu žaidžiame sensorinius žaidimus, per judesį ir ritmą ugdome vaikų regą, klausą ir pojūtį. Daug dėmesio užsiėmimuose skiriama muzikai, gyvam jos atlikimui, klausymui ir pajautimui.“ – teigia kūrėja. Užsiėmimų metu scenos šviesose sekamos pasakos ir teatrališkos rimuotės – tikras poilsis mamoms ar tėčiams nuo namų rutinos ir puiki medžiaga tolimesniems lavinamiesiems žaidimams su vaiku.

  KAS VEDA EDUKACIJAS?

  Gintarė Latvėnaitė yra trijų vaikų mama, Vilniaus valstybinio mažojo teatro aktorė, sukūrusi dešimtis vaidmenų, už kuriuos buvo nominuota „Auksinio scenos kryžiaus“ apdovanojimuose. Ji taip pat režisavo spektaklį vaikams „Mano batai buvo du“ (VVMT) ir spektaklį kūdikiams „Manuliukai“ (VVMT). Gintarė daug metų dirbo teatro mokytoja su įvairaus amžiaus vaikais, aktyviai domisi vaikų psichologine raida ir teatro priemonių poveikiu kūdikių vystymuisi.

  KAIP LANKYTI?

  Užsiėmimai vyksta:U

  Antradieniais 10:00

  Trečiadieniais 10:00 ir 11:10

  Ketvirtadieniais 10:00

  Užsiėmimų trukmė - 45 min.

  Rekomenduojame lankyti užsiėmimus nuolat, pasirenkant bilietą tuo pačiu metu kas savaitę, nes taip susidaro grupės branduolys, vaikai pažįsta vieni kitus ir nereikia kaskart adaptuotis. Jūsų patogumui nedarome mėnesio abonemento, galite įsigyti bilietus į konkrečius, jums patogiomis datomis vykstančius užsiėmimus ir susidaryti savo grafiką.

  Vieno užsiėmimo bilietas kainuoja 13 eurų ir yra skirtas vaikui ir lydinčiajam suaugusiui, t.y. dviems asmenims. Jeigu dalyvauja du tėvai ir vaikas, arba suaugęs su dviem vaikais, reikia įsigyti "Bilietą papildomam asmeniui" už 6.5 Eur.

© 2016–2023 Teatras vaikams „Pradžia”

Kontaktai

+370 637 66 367

info@teatrasvaikams.lt

Adresas

Verkių g. 31C-22, Vilnius Laisvalaikio terasa

Ogmios miestas | Outlet Parkas | D1 įėjimas (iš Lakūnų g. pusės)

Svetainės atnaujinimo projektą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami naršymą, jūs automatiškai sutinkate su slapukų ir privatumo taisyklėmis.